Forum Mense BiH
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

hej moderatori

4 posters

Go down

hej moderatori Empty hej moderatori

Komentar  lunar tourist Mon Apr 27, 2009 8:16 pm

kada cete staviti odeljak sa obavjestenjima,
gde ce se naci i obavestenja o planiranim testiranjima?

answer & lock. tnx
lunar tourist
lunar tourist

Broj komentara : 3
Join date : 2009-04-22
Age : 37
Mjesto : Bijeljina

Na vrh Go down

hej moderatori Empty Re: hej moderatori

Komentar  Maja Gribajčević Wed Apr 29, 2009 2:29 am

Forum je još u "beta" fazi razvoja, tako da teme dodajemo u hodu. Very Happy
Iz iskustva znam da je najčešće postavljano pitanje termin slijedećih testiranja, međutim u ovom momentu još uvijek nemamo tačan termin slijedećeg testiranja, jer ovisimo o slobodnom terminu supervizora kojeg nam obezbjeđuje Mensa International.
Naš plan je da slijedeće testiranje održimo prije ljeta, a čim budemo imali više informacija o tome, objavićemo ih na ovom mjestu, kao i preko brojnih medija koji prate naš rad.
Ukoliko želite, možete se javiti na MensaBiH@hotmail.com, a mi ćemo sačuvati Vašu e-mail adresu i čim budemo imali konkretne informacije i termine, obavijestiti Vas o njima. Ta adresa je svakako na raspolaganju i za sva eventualna dodatna pitanja.
Srdačan pozdrav iz Sarajeva!
Maja Gribajčević
Maja Gribajčević

Broj komentara : 24
Join date : 2009-04-21

Na vrh Go down

hej moderatori Empty Re: hej moderatori

Komentar  Nalda Fri Feb 25, 2011 6:39 pm

Jel iko ovdje aktivan? Na kontak adresi info@mensa-bih.org niko ne odgovara... Rolling Eyes

Nalda

Broj komentara : 1
Join date : 2011-02-25

Na vrh Go down

hej moderatori Empty Re: hej moderatori

Komentar  Maja Gribajčević Mon Mar 14, 2011 6:10 pm

Kontakt adresa koju ste naveli - info@mensa-bih.org - je u funkciji i otvorena za sva pitanja i informacije. Jedino je moguće da je Vaša poruka iz nekog razloga filterima mail servera koji nisu pod našom kontrolom proslijeđena u spam, pa tako nije došla do nas.
Maja Gribajčević
Maja Gribajčević

Broj komentara : 24
Join date : 2009-04-21

Na vrh Go down

hej moderatori Empty Re: hej moderatori

Komentar  Alispahic Fri Apr 12, 2013 9:04 am

Postovani,

Zaista do prije nekoliko mjeseci nisam niti znao da postoji MENSA u BIH. Testiranja sam radio na Ek. Fakultetu u Sarajevu a zatim u Beogradu gdje sam i postao clan MENSE (1989 god.). Jucer jos i saznam da postoje volonterski projekti od Aleksandre Karamehmedović. Kako platiti članarinu te kako pomoći i volontirati u projektima. Moja e-mail adresa je poznata iz registracije kao i od strane Aleksandre Karamehmedović (ne znam da li je gdja. Ili gdjica te se stoga izvinjavam, a naučio sam na težak način da nikada, ama baš nikada niti ne pretpostavljam damine godine).
S poštovanjem,
A. Samir

Alispahic

Broj komentara : 1
Join date : 2013-04-12

Na vrh Go down

hej moderatori Empty Re: hej moderatori

Komentar  Sponsored content


Sponsored content


Na vrh Go down

Na vrh


 
Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu